Kontakty
    
Erik Meldik
Creative Director
Ideamaker, scénárista, kameraman, režisér, herec, střihač, marketér a kreativec. Erik se pohybuje ve světem video tvorby již 5 let. Natáčel pořady pro internetovou televizi Stream.cz, vytvořil jedinečnou sérii mini dokumentů ze svého půlročního pobytu v Austrálii a vyhrál mnoho internetových video soutěží. Jeho videa jsou osobitá, unikátní a populární, což dokazuje mimo jiné jejich vysoká sledovanost.  Metodu virálního videa využil už při mnoha projektech, a s úspěchem.  

Virální marketing se stal jeho novou vášní. 
Své dlouholeté zkušenosti s videoobsahem spojuje se znalostmi a know how efektivní marketingové komunikace a 11.11.2011 zakládá s Čeňkem Stýblem ViralBrothers.

ViralBrothers se mainstreamově proslavili zejména sérií videí "Debilní Kecy ...". Průměrná sledovanost jednoho videa na jejich YouTube kanále dnes činí daleko přes 1.000.000 zhlédnutí
ViralBrothers jsou současnou jedničkou na českém trhu virálních videí.

Kontakty: Facebook, Twitter.
Čeněk Stýblo
Creative Director
Režisér, herec, střihač , ideamaker, marketér a kreativec. Čeněk se již několik let specializuje na tvorbu internetových videí. Pro Stream.cz spoluvytvářel sketchový pořad Desatero, jenž si díky specifickému humoru získal tisíce fanoušků. Je autorem několika desítek videí, které se na českém webu staly velmi populární. Mezi jeho nejznámější a nejvirálnější počiny patří parodický klip Zabij bábu či kampaň s tetováním webové adresy na čelo pro portál Obedvat.cz. Celková sledovanost jeho videí se dnes už počítá na miliony.

Jeho vášní se stal virální marketing. 
Rozsáhlé zkušenosti produkce videí 
spojuje se svými znalostmi a know how marketingového specialisty a 11.11.2011 
zakládá s Erikem Meldikem ViralBrothers.

ViralBrothers se mainstreamově proslavili zejména sérií videí "Debilní Kecy ...". Průměrná sledovanost jednoho videa na jejich YouTube kanále dnes činí daleko přes 1.000.000 zhlédnutí
ViralBrothers jsou současnou jedničkou na českém trhu virálních videí.

Kontakty: Facebook, Twitter.
E-SHOP | BLOG | KONTAKT | facebook | twitter | google+ | youtube
Erik Meldik & Čeněk stýblo
www.viralbrothers.cz